Działanie

Składniki pochodzenia naturalnego wykorzystane do wzmacniające organizm w chorobie i jako ochrona przed przeziębieniem to wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Sprawdź, dlaczego właśnie z natury linia Apicold® czerpie najwięcej.

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o niepokojącym trendzie nadmiernego i niepotrzebnego wykorzystywania antybiotyków – zdarza się, że są one włączone do leczenia zakażeń wirusowych, co nie przynosi żadnego skutku dla zdrowia poza obciążeniem układu pokarmowego.

WAŻNE!

Główną przyczyną ostrych zakażeń układu oddechowego są wirusy

Niektóre z nich wywołują schorzenia o charakterystycznej lokalizacji:

  • rinowirusy odpowiadają za nieżyt nosa, zatok i gardła,
  • wirusy grypy – za zapalenie krtani i tchawicy,
  • adenowirusy powodują natomiast zapalenie gardła.

W przypadku chorób pochodzenia wirusowego znacznie lepszym sposobem jest sięgnięcie do dobrodziejstw natury, które nie tylko nie wyjaławiają organizmu, lecz wręcz go wzmacniają, chroniąc przed drobnoustrojami.

Linia produktów Apicold® powstała z myślą o połączeniu tradycyjnych metod z dzisiejszą zaawansowaną technologią, dzięki czemu możliwe jest skuteczne wzmocnienie organizmu i ochrona przed przeziębieniem. API-technologia to połączenie apiterapii (leczenia przy pomocy produktów pochodzenia pszczelego) oraz współczesnych osiągnięć naukowych, dzięki czemu miód, propolis, olejek z mięty pieprzowej, eukaliptus czy korzeń prawoślazu lekarskiego zachowują swoje cenne właściwości.

Dzięki produkcji w standardach API-technologii:

  • Apicold® eliminuje główne objawy przeziębienia dzięki skutecznej kombinacji składników aktywnych
  • Apicold® wpływa na czynnik chorobotwórczy, zapewniając działanie zarówno przeciwwirusowe, jak i przeciwbakteryjne
  • Apicold® hamuje dalszy rozwój choroby: wzmacnia odporność, działa przeciwzapalnie, tworzy ochronną warstwę na błonach śluzowych
  • Ze względu na swój profil bezpieczeństwa produkty Apicold® mogą być stosowane zarówno u dorosłych, jak i u dzieci zarówno do wzmacniania organizmu, jak i zwalczania choroby

Apicold® Mint
spray do nosa

LEPSZE ODDYCHANIE W PRZYPADKU ALERGICZNEGO NIEŻYTU NOSA

Apicold® 1+
syrop z korzenia prawoślazu lekarskiego z dodatkiem miodu

ULGA PRZY SUCHYM KASZLU I PODRAŻNIONYM GARDLE

Apicold® Propo spray do nosa

WSPARCIE PROPOLISU W LECZENIU ZAPALENIA ZATOK

Apicold® spray do jamy ustnej

PIERWSZA POMOC W ZAPALENIU GARDŁA