Działaniedlaczego właśnie z natury linia Apicold® czerpie najwięcej.

Składniki pochodzenia naturalnego, wzmacniające organizm w chorobie i stosowane jako ochrona przed przeziębieniem, to wieloletnia tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie. Sprawdź, dlaczego właśnie z natury linia Apicold® czerpie najwięcej.

W ostatnich latach coraz więcej mówi się o niepokojącym trendzie nadmiernego i niepotrzebnego wykorzystywania antybiotyków. Zdarza się, że są one włączone do leczenia zakażeń wirusowych, co nie przynosi żadnego efektu zdrowotnego, a obciąża układ pokarmowy.

WAŻNE!

Główną przyczyną ostrych zakażeń układu oddechowego są wirusy

Niektóre z nich wywołują schorzenia o charakterystycznej lokalizacji:

 • rinowirusy – odpowiadają za nieżyt nosa, zatok i gardła,
 • wirusy grypy – za zapalenie krtani i tchawicy,
 • adenowirusy – powodują zapalenie gardła.

W przypadku infekcji pochodzenia wirusowego znacznie lepszym sposobem jest sięgnięcie do dobrodziejstw natury, które nie tylko nie wyjaławiają organizmu, lecz wręcz mają działanie wzmacniające i chronią przed drobnoustrojami.

Linia produktów Apicold® powstała w oparciu
o połączenie tradycyjnych metod z dzisiejszą zaawansowaną technologią, dzięki czemu możliwe jest skuteczne wzmocnienie organizmu i ochrona przed przeziębieniem. API-technologia to połączenie apiterapii (leczenia przy pomocy produktów pochodzenia pszczelego) oraz współczesnych osiągnięć naukowych, dzięki czemu miód, propolis, olejek z mięty pieprzowej, eukaliptus czy korzeń prawoślazu lekarskiego zachowują swoje cenne właściwości.

Dzięki produkcji w standardach API-technologii:

 • Apicold® eliminuje główne objawy przeziębienia dzięki skutecznej kombinacji składników aktywnych,
 • Apicold® wpływa na czynnik chorobotwórczy, zapewniając działanie zarówno przeciwwirusowe,
  jak i przeciwbakteryjne,
 • Apicold® hamuje dalszy rozwój choroby: wzmacnia odporność, działa przeciwzapalnie, tworzy ochronną warstwę na błonach śluzowych,
 • ze względu na swój profil bezpieczeństwa produkty Apicold® mogą być stosowane zarówno u dorosłych, jak i u dzieci zarówno do wzmacniania organizmu,
  jak i zwalczania choroby.
Apicold® propo spray do nosa

Apicold® propo

SPRAY DO NOSA

Apicold® spray spray do jamy ustnej

Apicold® spray

SPRAY DO JAMY USTNEJ

Apicold® 1+ SYROP NA KASZEL

Apicold® 1+

SYROP NA KASZEL

Apicold® mint

Apicold® mint

SPRAY DO NOSA